O FIRMIE

Sieć Sklepów MPM

Firma rodzinna

MPM Spółka Jawna to firma rodzinna, dosłownie i w przenośni, powstała w październiku 1992 roku. Działamy lokalnie na terenie 4 powiatów Polski południowo-wschodniej stopniowo otwierając kolejne sklepy. Finansujemy nasz rozwój kapitałem wypracowanym przez lata pracy i kredytami bankowymi. Nasza działalność gospodarcza związana jest z terytorium Polski, tu zarabiamy i tu płacimy podatki.

Partner w negocjacjach

Zależy nam na dobrej współpracy z naszymi kontrahentami, a szczególnie z małymi i średnimi firmami – tu negocjacje są negocjacjami, staramy się być dla wszystkich partnerami.

27 lat

27 lat działalności firmy to również okres gdzie daliśmy się poznać jako firma społecznie odpowiedzialna. Chwalić się można bez końca, ale przez wrodzoną skromność na powyższym zdaniu poprzestaniemy.

9 społeczności

9 sklepów to 9 mniejszych lub większych społeczności Pracowników wspierających się wzajemnie. Relacje między Pracownikami a Właścicielami firmy najlepiej oddaje zdanie: „na jednym wózku jedziemy”. Od pierwszych lat działalności firmy hasło „u nas najdroższy jest tylko Klient” odzwierciedla podejście Pracowników i Właścicieli do swojej pracy. Najbardziej cieszy nas zadowolenie naszych Klientów z zakupów i fakt że są z nami od PONIEDZIAŁKU do SOBOTY.

I spore plany…